Realty World Türkiye

Kiranızı Garantiye Alın

REALTY WORLD & RAY SİGORTA İŞBİRLİĞİ

Realty World Türkiye olarak, Trink Kira Sigortasını tüm ofislerine sunan İLK Gayrimenkul Franchise markası olmanın mutluluğunu yaşıyoruz!

Mülk sahiplerinin, günümüzde en sık karşılaştığı durumların başında, kirasını ödemeyen kiracılar geliyor. Kiracının, kirayı ödememesi halinde oluşabilecek zararları kapsayan Trink Kira Sigortası, mülk sahiplerinin doğru kiracıyı bulmak için aylarca evini boş tutarak, maddi zarara uğramasının önüne geçecek.

Kiracının, kirayı ödememesi üzerine uygulamaya giren uygulama, mülk sahibinin ödenmemiş kiralarını bir kefil gibi ödeyecek. Alanında bir ilk olan uygulamada, tüm hukuki süreç, mülk sahibi adına takip edilecek. Kiranın yanı sıra ödenmeyen doğalgaz, su, aidat gibi konutu ilgilendiren giderler de karşılanacak.

Ofislerimiz Kira Sigortası Hizmetini Sunarak Farklılaşacak

Realty World İcra Kurulu Üyesi Sinan Şerifoğlu, “Bilindiği üzere mülk sahibi vatandaşlarımız kira bedeli almakta zaman zaman sıkıntı yaşayabiliyor. Bugüne kadar bunu karşılayabilen bir sigorta yoktu. Biz Ray Sigorta ve Kuzey Sigorta işbirliği ile Genel Müdürlüğümüz olarak anlaşma yaparak bunu 200’ün üzerinde ofisimize sunduk. Vatandaşların ilgisi çok yoğun oldu” dedi.

Sektördeki Boşluğu Dolduracak

Trink Kira Sigortası’nın, sektöründe bir dünya devi olan Avrupalı sigorta şirketi VIG ve Ray Sigorta ile Kuzey Sigorta iş birliğiyle, 2 yıllık fizibilite çalışması sonucunda hayata geçirildiğini belirten Kuzey Sigorta Genel Müdürü Derya Gülgeç, “Bir kiranın yüzde 60’ı ile bir yılı koruma altına alıyoruz. Bir ilk olan uygulamamız, sektördeki boşluğu dolduracak” ifadelerini kullandı.